Výměna zboží

Výměna zboží

Pokud jste u nás zakoupili zboží, které vám nevyhovuje a přejete si ho vyměnit, informujte nás prosím o tomto dopředu před jeho odesláním na náš email: info@4karate.net, případně nás kontaktujte na tel.: +420 704 979 333 (Po-Pá / 9-17hod.). Napište nám, za jaké nové chcete zboží vyměnit. Zboží lze vyměnit v zákonné lhůtě 14-ti dnů od jeho doručení (pokud jste nezakoupili zboží s prodlouženou dobou vrácení, například v době před Vánocemi).

Zboží musí být nepoužité, zabalené v původním obalu, nepoškozené. Společně se domluvíme na nejlepším postupu pro zaslání zboží zpět k nám. Dle typu zboží a charakteru zboží vybereme společně ten nejlepší a nejlevnější způsob dopravy. Pro nejlepší průběh a vyřízení, prosíme dodržujte tento postup:

1) INFORMUJTE NÁS O ŽÁDOSTI VÝMĚNY

Zašlete nám email na dresu: info@4karate.net s popisem jaké zboží chcete vrátit a jaké nové zboží chcete, abychom vám zaslali. 

2) DOPRAVA ZBOŽÍ K NÁM

Zboží běžného typu (oblečení, chrániče, brusle a jiné menší sportovní vybavení) nám můžete zaslat těmito způsoby:

a) Českou poštou na adresu: ATTRACTIVE COMMERCE s.r.o., tř. Dr. Beneše 252, POŠTA UNHOŠŤ, 27351 (Tato adresa slouží pouze jako zasílací, není kontaktní adresou a není zde kamenná prodejna)

nebo

b) Zásilkovnou na výdejní místo: Příjemce: ATTRACTIVE COMMERCE s.r.o., výdejní místo ZÁSILKOVNY: Krmení pro zvířátka, tř. Dr. Beneše 335, Unhošť, 27351

c) Zboží většího rozměru nebo váhy (koloběžky a jiné): VŽDY NÁS NEJDŘÍVE KONTAKTUJTE NA TEL.: + 420 704 979333 . Zajistíme svoz od vás.

Zboží nikdy nezasílejte jako dobírku, taková zásilka nebude převzata. Do zásilky přiložte kopii dokladu, kterou jste od nás obdrželi při koupi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení