POWER BAG - neodmyslitelná součást tréninku

Powerbag je všestranný cvičební stroj pro formování postavy a zlepšování síly a vytrvalosti. Je ideální pro lidi, kteří chtějí rychle zlepšit koordinaci, rovnováhu a kardiovaskulární kondici. Trénink s powerbagem je ideálním zpestřením tradičního silového tréninku, protože na jedné straně představuje dodatečnou silovou zátěž a na druhé straně zařízení nutí tělo stabilizovat svou polohu. Díky této ideální kombinaci dochází k zapojení hlubokých svalů, což zvyšuje sílu a výkonnost.

Powerbag je vybaven různými typy rukojetí, takže lze provádět širokou škálu cviků. Jeho malé rozměry umožňují cvičit s ním nejen v posilovně nebo doma, ale můžete si ho vzít i na výlet. Skvěle se hodí i pro venkovní trénink, protože je vyroben z materiálů odolných proti povětrnostním vlivům, jako je vlhkost a UV záření, a je vysoce odolný proti znečištění.

Powerbagy byly vyvinuty jako alternativa k činkám a kettlebellům. Jsou vyrobeny z velmi pevných a vysoce odolných materiálů, takže se s nimi dá házet a mohou být také náhradou medicinbalu.

Powerbagy jsou ideální pro posílení síly úchopu a silný trénink svalů předloktí. Jsou nepostradatelné pro trénink hodů, přitahování, přehazování, dřepů, kliků a šplhů na schodech při cvičení. Často se používají při tréninku MMA a ragby. Zařaďte cvičení s powerbagy i vy do svého tréninkového plánu a udělejte si tak vaši přípravu ještě silnější.