Reklamace zboží

Reklamace zboží

Pokud jste u nás zakoupili zboží, které vám přišlo poškozené a nebo se objevila závada při jeho užívání, informujte nás prosím o tomto dopředu před jeho odesláním zpět na náš email: info@4karate.net, případně nás kontaktujte na tel.: +420 704 979 333 (Po-Pá / 9-17hod.). Společně se domluvíme na nejlepším postupu pro zaslání zboží zpět k nám. Dle typu zboží a charakteru poškození vybereme společně ten nejlepší a nejlevnější způsob dopravy. Pro nejlepší průběh a vyřízení, prosíme dodržujte tento postup:

1) INFORMUJTE NÁS O REKLAMACI

Zašlete nám email na dresu: info@4karate.net s popisem problému, přiložte fotografie poškození, reklamační protokol a kopii dokladu (případně stačí napsat jeho číslo). Reklamační protokol - KE STAŽENÍ ZDE: Formulář pro uplatnění reklamace v zákonné lhůtě . Tento protokol zároveň přiložte do balení k reklamovanému boží.

2) DOPRAVA ZBOŽÍ K NÁM

Zboží běžného typu (oblečení, chrániče, brusle a jiné menší sportovní vybavení) nám můžete zaslat těmito způsoby:

a) Českou poštou na adresu: ATTRACTIVE COMMERCE s.r.o., tř. Dr. Beneše 252, POŠTA UNHOŠŤ, 27351 (Tato adresa slouží pouze jako zasílací, není kontaktní adresou a není zde kamenná prodejna)

nebo

b) Zásilkovnou na výdejní místo: 

Příjemce: ATTRACTIVE COMMERCE s.r.o., výdejní místo ZÁSILKOVNY: Krmení pro zvířátka, tř. Dr. Beneše 335, Unhošť, 27351. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte a my vám pošleme REKLAMAČNÍHO ASISTENTA. Je to štítek, který nalepíte na zabalenou zásilku a na kterékoliv pobočce Zásilkovny ho podáte. 

nebo

c) Zboží většího rozměru nebo váhy (koloběžky a jiné): VŽDY NÁS NEJDŘÍVE KONTAKTUJTE NA TEL.: + 420 704 979333 . Zajistíme svoz od vás.

Zboží nikdy nezasílejte jako dobírku, taková zásilka nebude převzata. Do zásilky přiložte kopii dokladu, kterou jste od nás obdrželi při koupi a REKLAMAČNÍ PROTOKOL.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení