Novinky

POWER BAG - neodmyslitelná součást tréninku

Powerbag je všestranný cvičební stroj pro formování postavy a zlepšování síly a vytrvalosti. Je ideální pro lidi, kteří chtějí rychle zlepšit koordinaci, rovnováhu a kardiovaskulární kondici. Trénink s powerbagem je ideálním zpestřením tradičního silového tréninku, protože na jedné straně představuje dodatečnou silovou zátěž a na druhé straně zařízení nutí tělo stabilizovat svou polohu. Díky této ideální kombinaci dochází k zapojení hlubokých svalů, což zvyšuje sílu a výkonnost.

Powerbag je vybaven různými typy rukojetí, takže lze provádět širokou škálu cviků. Jeho malé rozměry umožňují cvičit s ním nejen v posilovně nebo doma, ale můžete si ho vzít i na výlet. Skvěle se hodí i pro venkovní trénink, protože je vyroben z materiálů odolných proti povětrnostním vlivům, jako je vlhkost a UV záření, a je vysoce odolný proti znečištění.

Powerbagy byly vyvinuty jako alternativa k činkám a kettlebellům. Jsou vyrobeny z velmi pevných a vysoce odolných materiálů, takže se s nimi dá házet a mohou být také náhradou medicinbalu.

Powerbagy jsou ideální pro posílení síly úchopu a silný trénink svalů předloktí. Jsou nepostradatelné pro trénink hodů, přitahování, přehazování, dřepů, kliků a šplhů na schodech při cvičení. Často se používají při tréninku MMA a ragby. Zařaďte cvičení s powerbagy i vy do svého tréninkového plánu a udělejte si tak vaši přípravu ještě silnější.

aerobis - nejvyšší kvalita pro fitness cvičení

Stali jsme se autorizovaným dovozcem a prodejcem prestižního vybavení značky aerobis. Německá značka aerobis si zakládá na neotřelosti a vysoké kvalitě svých produktů určených pro fitness cvičení, core cvičení, resp. pro vaši sportovní přípravu. Pro udržení vysoké kvality je většina produktů vyráběna v Německu. Postupně pro vás jejich produkty naskladňujeme a věříme, že jejich výjimečnost brzy oceníte i vy ať při soukromém cvičení nebo při používání výrobků aerobis v posilovnách, fitness, či na vašich oddílových trénincích. Vyzkoušejte si i vy jejich bezkonkurenční nekonečné lano revvll ONE nebo vyšší model PRO, jedinečný závěsný systém aeroSling, zátěžová švihadla, lana nebo hrazdu ad. Vždy zjistíte, že s výrobky německé značky aerobis můžete vaše hranice posunout ještě dále.

PUNOK WKF approved NOVINKA V NABÍDCE

PUNOK - Nejžhavější novinka v naší nabídce je tato americká značka. Všechny produkty od značky PUNOK jsou schválené WKF, tedy WKF approved a tak je můžete samozřejmě používat nejen na místních soutěžích, ale i na všech turnajích pořádaných WKF, tedy KARATE1 YOUTH League, KARATE1 Premier League, Mistrovstvích Světa, či Evropy a dalších soutěžích pod hlavičkou WKF. V nabídce najdete výhodné sety kimon na kata i na kumite, které obsahují vždy dva kabáty (1x modrá výšivka a 1x červená výšivka na ramenou) a jedny kalhoty. Tato nabídka je výhodné řešení pro všechny mladé karatisty, kteří ještě tato kimona nemají. Od 1.1.2023 přichází v platnost nový předpis WKF, kde je povinnost na všech výše zmíněných soutěžích, používat právě tato kimona a to již od kategorie starších žáků, tedy U14.

OBOUSTRANNÉ KIMONO TOKAIDO KUMITE MASTER K1 WKF APPROVED

Japonský výrobce TOKAIDO jako první reaguje na nový předpis WKF pro soutěže KARATE1 YOUTH LEAGUE, ze kterého vyšla povinnost na těchto soutěžích mít od 1.1.2023 modře nebo červeně vyšitá ramena u kimon.

Jeho řešení se týká kumite, kde Tokaido na trh uvedlo lehký kumiťácký speciál pod názvem TOKAIDO KUMITE MASTER K1. Kimono je zvláštní v tom, že vám nabízí v jednom kuse jak modré, tak červené označení na kabátě. Dosaženo toho je pomocí zdvojeného materiálu na vrchní části kabátu, který lze jednoduše otočit "naruby", čímž na ramenou získáte opačnou barvu výšivky, než jste do té doby měli. I přes zdojenou vrstvu nedošlo nijak ke zhoršení vlastností kimona. Kimono je stále velmi lehké a vaše uživatelské pocity z něho, budou jistě i tak ty nejlepší. Zvláště, když si uvědomíte, že jste zaplatili mnohem menší částku, než za dva kusy kimon, které jinak budete potřebovat.

Kimono najdete v naší nabídce KLIKNUTÍM ZDE

WKF NOVINKA PRO KARATE1 YOUTH LEAGUE

Od WKF přišla novinka týkající se nového ročníku seriálu KARATE1 YOUTH LEAGUE, tedy s platností od 1.1.2023. Týká se to kimon, kde začíná platit stejný předpis jako u dospělých v KARATE1 PREMIER LEAGUE, tedy povinnost mít na ramenou na kimonech modré nebo červené výšivky, dle toho, na které straně bude závodník nasazen.

Jistě z toho především rodiče nebudou mít zcela radost, ale je potřeba si uvědomit, že se jedná o světové turnaje karate na nejvyšší úrovni (vyjma Mistrovství světa, či kontinentálních mistrovství v karate), které samo WKF pořádá. Pro mládež je to skvělá možnost porovnání úrovně se soupeři doslova z celého světa, což poskytuje naprosto jiné srovnání, než ostatní soutěže. 

KOLOBĚŽKY FREESTYLE, SKLÁDACÍ, PUMPOVANÁ KOLA ad.

 Nyní u nás koupíte freestylové koloběžky, skládací, dětské i s nafukovacími koly pro fitness, vyberou si všichni. Je to zábava pro celou rodinu. Tak objednávejte, doprava nad 999,-Kč je ZDARMA.

IN-LINE, FITNESS, SLALOMOVÉ, KOLEČKOVÉ BRUSLE

Doplnili jsme Inline brusle, kolečkové brusle i zimní brusle pro děti i pro dospělé včetně slalomových bruslí nebo fitness bruslí.

TURISTIKA, KEMPING, HOLE, KARIMATKY, STANY, SPACÁKY, DEKY

Vybavení pro turitiku, kemping, treking.hole, karimatky, stany, spacáky, piknikové deky, stany na pláž a další vybavení pro vaše aktivity v přírodě.

DOPRAVA ZDARMA

Konec školního roku je tu! Využijte naši akci DOPRAVA ZDARMA, která platí pouze do 30.6.2020 včetně.

Doprava zdarma platí pro všechny objednávky nad 999,-Kč hodnoty objednaného zboží​ ve spojení s platbou ONLINE, neplatí pro DOBÍRKU. Akce platí pouze do 30.6.2020 včetně a jen pro zasílání v ČR. Neplatí pro zásilky nad 50kg a pro nadrozměrné zboží, u kterého je cena dopravy vždy sjednána dohodou se zákazníkem.

Domácí trénink a posilování

Domácí posilování je jistě součástí života každého sportovce. Nyní je toto téma ještě aktuálnější. Řada sportovních oddílů proto nabízí, nejen svým členům, možnost online domácích tréninků. My se k tomu snažíme rozšiřovat pro vás naši nabídku, aby vaše domácí příprava mohla být maximálně efektivní. Co vše lze k tréninku od nás využít, najdete jednoduše ZDE