Novinky

PUNOK WKF approved NOVINKA V NABÍDCE

PUNOK - Nejžhavější novinka v naší nabídce je tato americká značka. Všechny produkty od značky PUNOK jsou schválené WKF, tedy WKF approved a tak je můžete samozřejmě používat nejen na místních soutěžích, ale i na všech turnajích pořádaných WKF, tedy KARATE1 YOUTH League, KARATE1 Premier League, Mistrovstvích Světa, či Evropy a dalších soutěžích pod hlavičkou WKF. V nabídce najdete výhodné sety kimon na kata i na kumite, které obsahují vždy dva kabáty (1x modrá výšivka a 1x červená výšivka na ramenou) a jedny kalhoty. Tato nabídka je výhodné řešení pro všechny mladé karatisty, kteří ještě tato kimona nemají. Od 1.1.2023 přichází v platnost nový předpis WKF, kde je povinnost na všech výše zmíněných soutěžích, používat právě tato kimona a to již od kategorie starších žáků, tedy U14.

OBOUSTRANNÉ KIMONO TOKAIDO KUMITE MASTER K1 WKF APPROVED

Japonský výrobce TOKAIDO jako první reaguje na nový předpis WKF pro soutěže KARATE1 YOUTH LEAGUE, ze kterého vyšla povinnost na těchto soutěžích mít od 1.1.2023 modře nebo červeně vyšitá ramena u kimon.

Jeho řešení se týká kumite, kde Tokaido na trh uvedlo lehký kumiťácký speciál pod názvem TOKAIDO KUMITE MASTER K1. Kimono je zvláštní v tom, že vám nabízí v jednom kuse jak modré, tak červené označení na kabátě. Dosaženo toho je pomocí zdvojeného materiálu na vrchní části kabátu, který lze jednoduše otočit "naruby", čímž na ramenou získáte opačnou barvu výšivky, než jste do té doby měli. I přes zdojenou vrstvu nedošlo nijak ke zhoršení vlastností kimona. Kimono je stále velmi lehké a vaše uživatelské pocity z něho, budou jistě i tak ty nejlepší. Zvláště, když si uvědomíte, že jste zaplatili mnohem menší částku, než za dva kusy kimon, které jinak budete potřebovat.

Kimono najdete v naší nabídce KLIKNUTÍM ZDE

WKF NOVINKA PRO KARATE1 YOUTH LEAGUE

Od WKF přišla novinka týkající se nového ročníku seriálu KARATE1 YOUTH LEAGUE, tedy s platností od 1.1.2023. Týká se to kimon, kde začíná platit stejný předpis jako u dospělých v KARATE1 PREMIER LEAGUE, tedy povinnost mít na ramenou na kimonech modré nebo červené výšivky, dle toho, na které straně bude závodník nasazen.

Jistě z toho především rodiče nebudou mít zcela radost, ale je potřeba si uvědomit, že se jedná o světové turnaje karate na nejvyšší úrovni (vyjma Mistrovství světa, či kontinentálních mistrovství v karate), které samo WKF pořádá. Pro mládež je to skvělá možnost porovnání úrovně se soupeři doslova z celého světa, což poskytuje naprosto jiné srovnání, než ostatní soutěže. 

KOLOBĚŽKY FREESTYLE, SKLÁDACÍ, PUMPOVANÁ KOLA ad.

 Nyní u nás koupíte freestylové koloběžky, skládací, dětské i s nafukovacími koly pro fitness, vyberou si všichni. Je to zábava pro celou rodinu. Tak objednávejte, doprava nad 999,-Kč je ZDARMA.

IN-LINE, FITNESS, SLALOMOVÉ, KOLEČKOVÉ BRUSLE

Doplnili jsme Inline brusle, kolečkové brusle i zimní brusle pro děti i pro dospělé včetně slalomových bruslí nebo fitness bruslí.

TURISTIKA, KEMPING, HOLE, KARIMATKY, STANY, SPACÁKY, DEKY

Vybavení pro turitiku, kemping, treking.hole, karimatky, stany, spacáky, piknikové deky, stany na pláž a další vybavení pro vaše aktivity v přírodě.

DOPRAVA ZDARMA

Konec školního roku je tu! Využijte naši akci DOPRAVA ZDARMA, která platí pouze do 30.6.2020 včetně.

Doprava zdarma platí pro všechny objednávky nad 999,-Kč hodnoty objednaného zboží​ ve spojení s platbou ONLINE, neplatí pro DOBÍRKU. Akce platí pouze do 30.6.2020 včetně a jen pro zasílání v ČR. Neplatí pro zásilky nad 50kg a pro nadrozměrné zboží, u kterého je cena dopravy vždy sjednána dohodou se zákazníkem.

Domácí trénink a posilování

Domácí posilování je jistě součástí života každého sportovce. Nyní je toto téma ještě aktuálnější. Řada sportovních oddílů proto nabízí, nejen svým členům, možnost online domácích tréninků. My se k tomu snažíme rozšiřovat pro vás naši nabídku, aby vaše domácí příprava mohla být maximálně efektivní. Co vše lze k tréninku od nás využít, najdete jednoduše ZDE

Hygiena je velké téma

Jistě to zná každý z vás. Od dětství až do dospělosti vás při sportu provází řada tréninkových pomůcek, chráničů, speciálního oblečení, tatami, lap, pytlů a jiného vybavení. Vše z toho, co je možné přinést domů, vám většinou vaše maminky, později vy sami, určitým způsobem udržují "provozuschopné" . Oblečení, kimona apod. se dá vyprat. A co s chrániči? S lapami a dalším vybavením? Dříve, či později, začne toto vybavení doprovázet jeden z výsledků vaší dřiny. A to zápach a samozřejmě baktérie, případně i plísně. Je to ještě ta lepší varianta, pokud se jedná o vybavení, které používáte pouze vy sami, ale né vždy tomu tak je a v oddílech, tělocvičnách, fitness se používají vybavení, která jdou z ruky do ruky, z nohy na nohu, z hlavy na hlavu. Často ani netušíte, kdo byl "ten před vámi". A že tady hrozí malér, je více než jasné. Pátrali jsme na trhu a dnes jsme do naší nabídky uvedli novinku, která umí řadu z těchto neviditelných tikajících a nebo již existujících problémů pomoci řešit. 

Řada probiotických přípravků RHINOC, nabízí individuální řešení pro každého. Pro každou podlahu, plochu, chrániče, tréninkovou pomůcku, boxerské pytle, lapy, helmy, obuv, brusle či oblečení ad. Díky svému složení ničí zápach, baktérie, plísně a dodává všemu příjemnou svěží vůni a při tom všem jsou tyto prostředky šetrné k přírodě, neboť jsou snadno biologicky rozložitelné.

Všechny tyto probiotické čistící přípravky mají společné jmenovatele, kterými jsou:

  • 100% bezpečné, hluboké mikroskopické a šetrné čištění, neškodící životnímu prostředí
  • pro veškeré vaše sportovní vybavení a vybavení, jako jsou sportovní podlahy, boxovací pytle / podložky, fitness vybavení atd.
  • účinně odstraňují nečistoty, skvrny od potu, nepříjemné pachy a přináší svěží vůni
  • snižují také riziko plísní, infekcí a špatných / patogenních bakterií
  • zcela bezpečné pro lidi a materiály, ze kterých jsou vaše tréninkové pomůcky a vybavení vyrobené
  • prospěšné pro životní prostředí díky použití milionů dobrých mikroorganismů, které jsou důležité ve sportovním prostředí
  • záruka 2 let trvanlivosti
  • bezpečná a biologická neutralizace zápachů
  • vhodné pro všechny druhy materiálů
  • KOMPLETNÍ NABÍDKU PROBIOTOCKÝCH ČISTIČŮ NAJDETE ZDE