INFORMACE O REGENERACI A SÍLE

PITNÝ REŽIM     ENERGIE     REGENERACE A SÍLA

Regenerace a síla

KOMPLEXNÍ METABOLICKÁ REGENERACE - NOVÁ VITALITA

Po náročné fyzické aktivitě má naše tělo přirozenou potřebu v co nejktratší době doplnit ztráty živin, energie a dalších látek. Pokud zanedbáme tuto první regenerační fázi, může se doba potřebná k obnovení vnitřní metabolické rovnováhy významně prodloužit. Každá potřeba organismu vyžaduje různou substanci. Všechny tyto prvky jsou spojené v jediném doplňku - R2 SPORT, který rychle uspokojí požadavky kompletní metabolické regenerace.
.............................................................................................................

Kombinace sacharidů s rychlým vstřebáním a s vyšším glykemickým indexem (dextróza, sacharóza, maltodextrin) dodá organismu potřebné zásoby glykogenu.

Větvené aminokyseliny podporují rychlou regeneraci svalové hmoty.

Glutamin (druh aminokyseliny) přispívá výraznou měrou v boji proti vysokému vyčerpání a pro posílení imunitního sytému, oslabeného po náročné aktivitě.

Minerály obzvláště aspartáty draslíku a hořčíku jsou potřebné k obnovení rovnováhy vnitřního prostředí, způsobených zvýšeným pocením. Minerály pomáhají v prevenci proti křečím.

Vitaminy C a D mají antioxidační účinky.

Skupina vitamínů B pomáhá lepšímu využití sacharidů, vitamín B6 je především účinný pro proteinový metabolismus.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení