OMEZENÝ PROVOZ 25.6.2024 - 30.6.2024 VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, V TERMÍNU 25.6.-30.6. 2024 BUDEME PŘIJÍMAT VAŠE OBJEDNÁVKY, ALE BUDOU VYŘÍZENY V TERMÍNU OD 1.7.2024.

Aerobis Švihadlo se zátěží 1,8kg Battle Jump Rope průměr 35 mm, váha 1,8 kg

Kód: 000531_35D
Neohodnoceno
Značka: AEROBIS
1 760 Kč
Odešleme dnes při objednání do 12.hod.(v prac.den)
Možnosti doručení

Aerobní švihadla Aerobis Battle Ropes ve formátu těžšího lana. K dispozici ve 3 různých průměrech: 30, 35 a 40 mm. Váha lana od 1,4 kg do 2,2 kg pro komplexní trénink těla, vytrvalosti a koordinace. Spalte více než 500 kalorií za pouhých 15 minut!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aerobis Švihadlo se záteží Battle Jump Rope

Aerobní švihadla Aerobis Battle Ropes ve formátu těžšího lana jsou k dispozici ve 3 různých průměrech: 30, 35 a 40 mm. Váha lana od 1,4 kg do 2,2 kg umožňuje vybrat si to pravé pro komplexní trénink těla, vytrvalosti a koordinace, sílu úchopu a tability. Zátěžová tréninková švihadla Aerobis jsou vyrobena ze špičkového materiálu, z robustního polypropylenu, který odolá i těm nejnáročnějším podmínkám: je odolný vůči povětrnostním vlivům a stále pružný. Díky svým vlastnostem a maximální flexibilitě umožňuje velkou volnost pohybu. Praktické protiskluzové rukojeti zajišťují vysoký tréninkový komfort.

Spalte více než 500 kalorií za pouhých 15 minut!

Vlastnosti: Průměr 35 mm. Váha 1,8 kg

Největší výzva

Zátěžové posilovací švihadlo Aerobis Battle Jump Rope není jako každé jiné švihadlo. Rozhodně se nehodí na školní hřiště a jen málokdo s ním zvládne dvojšvih. S průměrem 30 až 40 mm a hmotností 1,4 až 2,2 kg není švihadlo Aerobis Battle Jump Rope určeno pro rychlostní rekordy, ale pro extrémně náročný vytrvalostní trénink. Jste připraveni na tuto výzvu? Vše o našich švihadlech Battle Ropes & Battle Jump Ropes se dozvíte zde.

Ověřená kvalita

Švihadla Aerobis Battle Jump Rope jsou v podstatě zkrácenou verzí známých posilovaacích lan Battle Rope. Díky propracované technice splétání a vysoké pružnosti při vysoké vlastní hmotnosti jsou švihadla Battle Ropes velmi ceněna trenéry a sportovci. Protože jsou lana Aerobis mimořádně odolná a nemohou na ně působit povětrnostní podmínky, jako je déšť nebo sluneční záření, jsou ideální jako švihadla. S délkou 3 m jsou ideální pro každého trenéra, který hledá novou výzvu ve skippingu.

Výjimečné rozměry a vlastnosti

Švihadla Aerobis Battle Jump Rope jsou k dispozici ve třech různých průměrech: 30, 35 a 40 mm. To znamená, že váží 1,4 kg nebo 1,8 a 2,2 kg. Pro srovnání: běžná švihadla váží 200 až 300 g. Tak na co ještě čekáte?

10 důvodů, proč si vybrat švihadlo aerobis Battle Jump Rope

Nová výzva: Švihadlo Battle Jump vás dovede až na hranice vašich možností. Švihadlo o hmotnosti 1,4 až 2,2 kg velmi efektivně trénuje vytrvalost i sílu. Jak dlouho vydržíte?
Inovace: Švihadlo Battle Jump Rope je zkrácenou verzí známého lana Battle Ropes. S délkou 3 m jsou mnohem kompaktnější a umožňují snadný a efektivní trénink se švihadlem, při kterém se zaručeně zapotíte.
Pro vnitřní i venkovní použití: Naše exkluzivní švihadlo Battle Jump Rope lze používat všude - uvnitř i venku. Díky vysoce kvalitním materiálům je švihadlo mimořádně robustní a odolné vůči povětrnostním vlivům. Déšť už není výmluvou!
Rozmanitost: Švihadlo Battle Jump můžete získat ve 3 různých verzích. Jednotlivé varianty se liší průměrem. Můžete si vybrat mezi 30 mm, 35 mm nebo 45 mm. Čím silnější průměr, tím těžší lano.
Maximální kvalita: Se švihadlem Battle Jump Rope získáte tréninkovou pomůcku nejvyšší kvality. Švihadlo má propracovanou techniku tkaní, která umožňuje vysokou pružnost i přes jeho vysokou hmotnost. Slibuje také dlouhou životnost.

Více než jen švihadlo: Zatímco běžná švihadla nebo steppery se používají především k tréninku svalů nohou, Aerobis Battle Jump Rope je komplexní vytrvalostní a kardio tréninkové zařízení. Díky těžkému švihadlu je skákání skutečnou výzvou.
Odolné proti oděru a snadno se čistí: Vyrobeno z odolného polypropylenu v Evropě. Snadné čištění a zaručená dlouhá životnost.
Pro každého: Trénink se švihadlem Battle Jump nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti a snadno se používá. Díky tomu je švihadlo vhodné pro každého - ať už začátečníka, nebo profesionála.
Vyšší spotřeba kalorií: Těžká švihadla, jako je švihadlo aerobis Battle Jump Rope, vyžadují větší sílu, což rychle zvyšuje spotřebu energie a kalorií. Za pouhých 15 minut spálíte přibližně 500 kalorií.
Trénink celého těla: Díky své velké hmotnosti je švihadlo Battle Jump Rope ideálním tréninkovým nástrojem pro celé tělo, který trénuje speciálně ruce a nohy a zároveň podporuje prokrvení celého těla. Neustálý pohyb optimálně zatěžuje celý váš pohybový aparát.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠVIHADLA
Hmotnost: 1.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: