Nekonečné lano Aerobis revvll ONE

Kód: 000806
1 hodnocení
Značka: AEROBIS
15 090 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Tréninkové nekonečné lano v délce 3,5m s nastavitelným odporem od německého výrobce Aerobis model revvll ONE je určené pro posilování začátečníků i zkušených sportovců. Lano brzděno mechanicky s možností plynulého nastavení odporu. Je možné ho lehce přemisťovat a využívat jeho vlastnosti k posilování kdekoliv, ať doma, či venku nebo na cestách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nekonečné lano Aerobis revvll ONE

Německý výrobce Aerobis uvedl na trh jedinečnou pomůcku pro všechny co rádi posilují kdekoliv. Nekonečné tréninkové posilovací lano revvll ONE je vlastním konceptem značky Aerobis s výrobou v Německu. 

Revvll ONE je dokonalým prostředkem pro trénink na laně. Nekonečné lano je dlouhé 3,5 m a pro jeho výrobu byl použitý maximálně odolný polyuretan. U modelu revvll ONE je lano brzděno mechanicky s možností plynulého nastavení odporu. Díky tomuto plynulému nastavení odporu u lana od velmi lehkého až po extrémně těžký, je model nekonečného lana revvll ONE vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušené sportovce, kteří chtějí své dovednosti posunout na vyšší úroveň. Díky této univerzálnosti odporu a extrémně pevné konstrukci, je lano revvll ONE vhodné zejména pro ty, kteří to chtějí opravdu rozjet. Nevyžaduje žádný speciální výcvik a velmi snadno se připevňuje. Díky své konstrukci a snadnému zavěšení, je možné toto nakonečné lano lehce přemisťovat a využívat jeho vlastnosti k posilování kdekoliv, ať doma, či venku nebo na cestách, kde může být vaším partnerem pro snadné udržování vaší fyzické formy.

Proč potřebujete trénink na laně

Trénink s kontinuálním lanovým trenažérem je všestrannější než jakákoli jiná forma cvičení core. V závislosti na tom, jak nekonečné lano revvll ONE umístíte a jak vysoko je lano upevněno, v kombinaci s vaším postojem a úchopem, dochází k různým tahovým, tlakovým a kroutícím pohybům, které nenechají žádný sval bez povšimnutí. Nastavením odporu lze neustále měnit tréninkové zaměření mezi extrémní silou a vytrvalostí. Extrémně dlouhá doba pod zátěží v kombinaci s vysokou mírou volnosti pohybu vede k maximálnímu zatížení svalů horní části těla (core), v co nejkratším čase.

Srovnání s jeho větším bratrem

Lano model Revvll PRO má profesionální nepřímý brzdný systém. Ten zajišťuje optimální průtok lana konstrukcí během tréninku, protože lano je při úchopu transportováno dále a brzda s vířivými proudy náhle nezastaví švih. Profesionální řízení tréninku usnadňují také nastavitelné úrovně odporu revvll PRO.

Výhody revvll ONE

Lano revvll ONE lze posouvat oběma směry, takže je okamžitě přístupné každému uživateli. Odolná konstrukce odpouští tvrdé zacházení a odpor lze nastavit od velmi lehkého až po extrémně těžký. Je ještě kompaktnější a lehčí než revvll PRO.

Proč posilovat s nekonečným lanem Aerobis?

  • Perfektní úvod do tréninku na laně: Pokud jste začátečník, revvll ONE je díky svým robustním materiálům a plynule nastavitelnému odporu ideální jako základní vybavení. Zároveň se však s lanem mohou odreagovat i profesionálové. Revvll ONE je výzvou pro každého! Je nepostradatelnou pomůckou pro cvičení core.
  • Kompaktní a mobilní: revvll ONE zaujme svou mobilitou a kompaktními rozměry. Můžete s ním trénovat kdekoli, ať uvnitř, venku nebo na cestách.
  • Snadné připevnění: Lanový trenažér Aerobis má praktické kotvící lano, které se velmi snadno připevňuje. Potřebujete ho pouze zavěsit a můžete začít s vaším tréninkem
  • Různá síla odporu: Odpor si můžete nastavit sami a přizpůsobit ho své denní formě. Díky tomu je možné s revvll ONE provádět jak snadné, tak náročné tréninky.
  • Trénink na laně pro každého: Díky různým nastavením umožňuje lanový trenažér od Aerobis různá cvičení, která se liší i intenzitou. Různé odpory a různá umístění lana umožňují tahání, tlačení a otáčení. Díky tomu je revvll ONE všestranným fitness zařízením, které je vhodné pro každého, mladého, starého, začátečníka i profesionála
  • Jednoduchá manipulce: Odpor lze měnit bez námahy, takže během cvičení nemusíte přístrojem hýbat a můžete snadno měnit cviky.
  • Různé tréninkové cíle: S revvl ONE trénujete nejen sílu, ale také vytrvalost, koordinaci a flexibilitu. Díky dlouhé době v zátěži je během tréninku na laně silně podporováno prokrvení svalů.
  • Dva směry pohybu: Lano revvll ONE se může pohybovat oběma směry, což umožňuje variabilitu cviků a činí trénink na laně okamžitě dostupným pro každého.
  • Vyrobeno v Německu: Náš inovativní lanový trenažér je kompletně vyroben v Německu a znamená kvalitu výroby s použitím vysoce kvalitních materiálů.

UKÁZKA TRÉNINKU s revvll ONE 

 POROVNÁNÍ MODELŮ revvll ONE a modelu PRO 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: