SUPLES FIT BALL 8kg MEDICINBAL

Kód: TG 302 8
Neohodnoceno
Značka: Suples
4 790 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Díky velikosti a tvaru je revoluční Fit Ball od SUPLESvhodný pro extrémní dynamický kardio trénink, zlepšení vytrvalosti, rychlosti, koordinace a flexibility. Umožňuje provádět různé dynamické pohyby a cvičení, která zvyšují vaši sílu a zároveň umožňují provádět intenzivní kardio trénink. Díky flexibilním úchytům můžete také použít míč Suples jako tradiční medicinbal. Tři verze: 4 kg, 6 kg, 8 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SUPLES® Fit Ball
Díky své velikosti a tvaru vám revoluční Fit Ball od SUPLES umožňuje provádět různé dynamické pohyby a cvičení, která zvyšují vaši sílu a zároveň umožňují provádět intenzivní kardio trénink. Díky flexibilním úchytům můžete také použít míč Suples jako tradiční medicinbal. K dispozici jsou tři různé verze: 4 kg, 6 kg, 8 kg. 

Suples Ball medicinbal 4 kg - hlavním cílem míčového tréninku je extrémně dynamický kardio trénink, zlepšení vytrvalosti, rychlosti, koordinace a flexibility. Speciální úchopy a nízká hmotnost (4 kg až 10 kg) umožňují dynamičtější cvičení než s bulgarian bag (bulharským bagem). Tyto úchopy vám dávají možnost dlouhého tréninku bez přestávek způsobeného oslabením sevření dlaní a svalů předloktí (k čemuž často dochází u bulgarian bagu).

Suples Ball 4 kg medicinbal - váha je určena pro začátečníky. Suples Ball medicinbal 6 kg - hmotnost je určena pro atletické ženy a začátečníky. Suples Ball medicinbal 8 kg - hmotnost je určena pro atletické muže.

Zdůrazňujeme, že nejúžasnější cvičení s odrazem míče proti zemi je možné pouze na zápasové podložce nebo podobné zemi. Skákání na tvrdé, palubkové podlaze, dokonce i typu crossfit, selže a může zničit míč.

Žádná karabina! Rukojeti jsou připevněny oválným ocelovým šroubovým spojem.
Svršek: Vysoce kvalitní vinyl
Integrované dřevěné kliky
Podpis vynálezce Ivan R. Ivanov®

Doplňkové parametry

Kategorie: MEDICINBALY A BAGY
Váha: 8kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: