PROBIOTICKÝ ČISTIČ SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ, PODLAH RHINOC SPORT KONCENTRÁT 1L

Kód: RH 004
Neohodnoceno
Značka: Rhinoc
339 Kč
Odešleme dnes při objednání do 12.hod.(v prac.den)
Možnosti doručení

Výkonný PROBIOTICKÝ univerzální čistič, biologicky rozložitelný (koncentrát), sportovního vybavení, podlah, žíněnek, boxovacích pytlů, lap apod., speciálně vyvinutý pro šetrné, efektivní a 100% bezpečné čištění. Čistič  je mimořádně účinný, neškodný pro lidi, materiály a životní prostředí, je biologicky rozložitelný. Riziko nepříjemných pachů a růstu plísní je výrazně sníženo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROBIOTICKÝ UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ RHINOC SPORT KONCENTRÁT 1L

 • výkonný vysoce koncentrovaný biologický univerzální čistič využívající probiotika
 • pro 100% bezpečné, hluboké mikroskopické a šetrné čištění k životnímu prostředí
 • pro veškeré vaše sportovní vybavení, jako jsou sportovní rohože, sportovní vybavení, jako jsou boxovací pytle / podložky, fitness vybavení atd.
 • účinně odstraňuje nečistoty, skvrny od potu, nepříjemné pachy a přináší svěží vůni
 • vytvoření zdravé mikroflóry na površích, které snižuje riziko plísní, infekcí a špatných / patogenních bakterií do 5 dnů po použití
 • zcela bezpečný pro lidi a materiály
 • dokonce prospěšné pro životní prostředí díky použití milionů dobrých mikroorganismů, které jsou důležité ve sportovním prostředí
 •  Záruka 2 let trvanlivosti
 • Univerzální čistič - univerzálně použitelný
 • Bezpečná a biologická neutralizace zápachů
 • Vhodné pro všechny materiály
 • Na základě probiotik (ProBio)
 • neškodný pro lidi a materiál
 • Vysoce koncentrovaný - 1 000 ml
 • Biologicky rozložitelný
 • Snadné použití - svěží vůně
 • Prodlužuje životnost materiálů
 • Dlouhá skladovatelnost (nejméně 2 roky)

 

ŘEŠENÍ PRO TĚLOCVIČNY A KLUBY

Jako majitel nebo manažer tělocvičny, dojo, fitness centra, sportovního klubu, motokárové dráhy, půjčovny lyží, bowlingového centra atd. chcete svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší služby. Čisté, šetrné a zdravé prostředí je jedním z klíčových aspektů vašich služeb.

Vaši zákazníci očekávají, že budou používat, pronajímat si a pracovat s čistým sportovním náčiním a vybavením. Nechtějí nepříjemné pachy ani zápach. Žádné škodlivé bakterie. Žádné riziko infekcí. Nenabízíme žádné deodoranty, které maskují zápach ani chemické dezinfekční prostředky, které jsou škodlivé pro životní prostředí.

Speciálně pro vás a vaše zákazníky RHINOC Sport Performance, nabízíme řadu vysoce účinných čisticích prostředků. Některé z produktů jsou založeny na rostlinných extraktech. Některé využívají revoluční technologii zvanou probiotika, která hluboce čistí, stará se o pachy a snižuje riziko plísní a infekcí. Čisticí prostředky RHINOC Sport Performance jsou biologicky rozložitelné a dokonce příznivé pro životní prostředí.

POUŽÍVÁNÍ RHINOC® ​​SportAll Purpose Cleaner

Naplnění nádoby s rozprašovačem - 500 ml láhev:

50 ml koncentrovaného produktu se přidá do 450 ml vlažné vody. Při stříkání povrchů, které mají být čištěny, použijte střídmě. Nečistoty otřete měkkým hadříkem nebo papírovým ručníkem. Koncentrát 1 l se rovná přibližně 20-25 doplňování stříkací láhve.

Použití 10 l kbelík:

100 ml pro normální čištění / 300 ml pro extrémně znečištěné povrchy.
Naplňte kbelík vlažnou vodou. Přidá se koncentrovaný produkt dle znečištění povrchů. Očistěte povrchy / materiály, vybavení jako obvykle; malé povrchy s měkkým hadříkem nebo papírovým ručníkem, větší plochy stíracím hadrem. 1 l koncentrovaného produktu odpovídá přibližně 4 - 10 kbelíkům (10 l).
Upozornění: Připravený čisticí roztok by měl být použit do 3 dnů. Zbytkový roztok může být vyhozen do odpadu - je to bezpečné pro životní prostředí.

V závislosti na množství nečistot na povrchu vyčistí 1 l připraveného, rozmíchaného roztoku plochu 10 m2. 5 l koncentrovaného produktu tak stačí na čištění o ploše 1500 - 5000 m2.

Chtěli bychom zdůraznit, že se jedná o univerzální čistič a lze jej použít nejen pro rohože, ale také pro čištění kompletního zařízení: stěny, podlahy, tatami, sportovní podložky, žíněnky, šatny, lavičky, vybavení, sportovní náčiní, pytle, lapy, doplňky atd.

Tento výkonný čistič je speciálně navržen pro efektivní a 100% bezpečné čištění všech typů povrchů. Čistič Rhinoc působí hlouběji, účinněji a déle než univerzální čisticí prostředky, díky svému obohacení probiotiky. Jejich použití je bezpečné k lidem, šetrné k životnímu prostředí, protože jsou biologicky rozložitelné. K dispozici jsou v koncentrované formě (1 L a 5 L) a nebo již připravené k použití s ​​rozprašovačem (0,5 l).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: