Nástěnný držák boxovacího pytle 102 cm, 150 kg

Kód: KSH008
Neohodnoceno
Značka: KSPORT
1 790 Kč
Odešleme dnes při objednání do 12.hod.(v prac.den)
Možnosti doručení
Nástěnný držák na boxovací pytel do 150 kg. Vzdálenost háku od zdi 101cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnný držák na boxovací pytel do 150 kg

Kvalitní nástěný držák boxovacího pytle je tréninkovým vybavením, bez kterého si lze jen těžko představit efektivní profesionální trénink. Nástěnný držák je univerzálním řešením bez ohledu na to, kde trénujete: doma, ve sklepě nebo v garáži. V každé z těchto místností vám tento držák zaručí maximální využití boxovacího pytle. Chcete boxovat jako profíci? Vytvořte pro to optimální podmínky!

OPTIMÁLNÍ PODMÍNKY
Nástěnný držák vám umožní vytvořit boxerskou stanici kdekoli ve vaší domácnosti nebo tělocvičně. Vzdálenost oka pro zavěšení pytle od stěny je cca 101 cm, takže boxovací pytel při vašem tréninku nenarazí na žádné překážky a přirozenou cestou se vrátí do výchozí polohy.

Rám se montuje na zeď pomocí 6-ti odolných hmoždinek. Samozřejmě je nutné montáž přizpůsobit typu materiálu vaší zdi, kam je držák upevňován. Diagonální podpěry dodávají konstrukci maximální tuhost - velmi důležitá vlastnost, která zajišťuje efektivní trénink boxu.

Ani při velmi silných úderech se držák neohne. Jedná se o jednoduché a maximálně funkční uchycení na boxovací pytle, jehož provedení a kvalita Vám zajistí možnost optimálního tréninku, a to za všech podmínek, zejména pokud nemůžete pytel připevnit ke stropu. Montáž je jednoduchá, pomocí šesti hmoždinek, které jsou součástí sady - trvá několik minut. S takovým tréninkovým vybavením po ruce můžete cvičit efektivněji a pohodlněji.

VYSOKÁ KVALITA
Tento nástěnný držák je vyroben z vysoce kvalitní oceli, která má potřebné testy. Konstrukce po správné montáži vydrží zatížení až 150 kg, což je v této cenové kategorii naprosto perfektní výsledek. Ocel s práškovým nástřikem si zachovává svůj původní vzhled po mnoho let. Držák je odolný vůči korozi, oděru, poškrábání a povětrnostním vlivům. 

Boxovací pytel není součástí dodávky.

Parametry:
rozměry: 1018x606x366 mm
vzdálenost od stěny 101 cm
namontováno na 6 rozpínacích šroubech
maximální zatížení: 150 kg
vyrobeno z vysoce kvalitní oceli
práškové lakování
odolnost vůči chemickým, povětrnostním a korozním faktorům
stabilní struktura díky bočním výztužím

ksh008-animacjaa

Doplňkové parametry

Kategorie: PYTLE A HRUŠKY
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: