CENTURY BOB XL FIGURÍNA TRÉNINKOVÝ PANÁK

Kód: BOBXLK
3 hodnocení
Značka: Century
16 590 Kč
není skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Tréninkový panák BOB XL má delší trup, čímž poskytuje větší plochu pro údery do těla a kopy a nabízí tak ještě realističtější trénink pro mnoho různých technik. Figurína je vhodná pro trénink technik všech bojových umění, sparing, box i fitness cvičení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CENTURY BOB XL FIGURÍNA TRÉNINKOVÝ PANÁK

Od té doby, co firma Century vytvořila tréninkového panáka model BOB (Body Opponent Bag), oblíbili si ho všichni vyznavači bojových sportů a umění a kluby ho zařazují mezi neodmyslitelnou pomůcku pro trénink.

BOB XL má prodloužený, velmi reálný trup, čímž nabízí větší prostor pro trénink v úderové oblasti, která má podobu spodní části břicha a šortky. Můžete trénovat všechny druhy úderů, spodních úderů a kopů, stejně jako kopy do třísel pro taktický trénink nebo trénink sebeobrany.

BOB XL má samozřejmě stejné ikonické zamračení, které proslavilo jeho předchůdce. A stejně jako BOB, BOB XL je ideální tréninková panák pro trénink specifických cílů, včetně podráždění očí/bodnutí, úderů do krku, fackování, háků na čelist a samozřejmě nekonečně více. Humanoidní tvar BOB XL je další nejlepší věcí, kterou lze cvičit na skutečném člověku – možná lepší, když si uvědomíte, že BOB XL s vámi vydrží cvičit i po pěti kopech patou do obličeje.

Už vás nebaví cvičit s partnery, kteří jsou příliš vysocí nebo příliš malí? BOB XL vás je nahradí! Oblast „těla“ se může pohybovat nahoru a dolů po centrálním stojanu (nebo může být z důvodu přepravy a skladování zcela sundána). K dispozici je sedm nastavení výšky mezi 150 a 210 cm celkové výšky.
Stejně jako ostatní volně stojící panáci Century, má BOB XL zaoblenou základnu. Tato základna může být naplněna pískem nebo vodou a váží cca 120 kg při plném zaplnění. Proč zaoblená základna? Snadné – když potřebujete posunout BOB XL, stačí ho naklonit na stranu základny a kutálet! Navzdory váze tato metoda dělá z jeho přemístění práci pro jednoho člověka.

BOB XL je skvělý tréninkový nástroj pro jakékoli bojové umění. Je dostatečně robustní pro kickbox, muay thai, karate, taekwondo a další bojová umění a jeho vlastnosti mu umožňují použití pro taktická cvičení, jako je jeet kune do nebo krav maga.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PYTLE A HRUŠKY
Hmotnost: 61 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: