RING SPORT Boxovací pytel 130/30cm, 60kg, s řetězy 170cm, záruka 3roky

Kód: RS-13060
Novinka ZÁRUKA 3 ROKY Váha 60kg
Neohodnoceno
Značka: Ring Sport
2 190 Kč
Odešleme dnes (při objednání s kurýrní sl. do 12.hod.v prac.den)
Možnosti doručení

Profesionální boxovací pytel RING SPORT (3roky záruka), rozměry 130 cm délka (s řetězy 170 cm) x 30 cm průměr, váha 60 kg, je vyroben z 8-mi vrstvého PVC materiálu zvaného DRACOPLAV. Patentovaný speciální materiál nazývaný také Plawil se vyznačuje mimořádnou odolností proti roztržení a roztažení. Výplň tvoří nezávadný, gumový granulát, který je zárukou, že se výplň "neutluče" ani po mnoha měsících intenzivního používání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální boxovací pytel RING SPORT (3roky záruka), rozměry 130 cm délka (s řetězy 170 cm) x 30 cm průměr, váha 60 kg, je vyroben z 8-mi vrstvého PVC materiálu zvaného DRACOPLAV. Patentovaný speciální materiál nazývaný také Plawil se vyznačuje mimořádnou odolností proti roztržení a roztažení. Výplň tvoří nezávadný, gumový granulát, který je zárukou, že se výplň "neutluče" ani po mnoha měsících intenzivního používání.

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT: PRUŽINA NA ZAVĚŠENÍ BOXOVACÍHO PYTLE - KLIKNI ZDE 

DOPRAVU VYBÍREJTE 123kurýr - 31-50kg - cena je 195,-Kč.

VÝPLŇ

K plnění pytle byly použity gumové granule, které jsou zdravotně velmi bezpečné - nezpůsobují alergie. Jemná plošná hmotnost náplně umožňuje rovnoměrné naplnění boxovacího pytle v celém jeho objemu. Díky výplním s gumovým granulátem si u boxovacího pytle můžete upravit váhu pytle podle vlastních potřeb. K naplnění pytle stačí granule nasypat do boxovacího pytle, celý proces je velmi rychlý - trvá cca 15 minut.

SKVĚLÁ KVALITA MATERIÁLU

Boxovací pytel RING SPORT je vyrobený z 8-mi vrstvého PVC materiálu zvaného DRACOPLAV. Jedná se o speciální materiál vyrobený pro potřeby výroby pytlů této značky. Plawil – jak se mu také říká – se vyznačuje mimořádnou odolností proti roztržení a roztažení. Materiál tvoří tyto jednotlivé vrstvy:

1. Vrstva ochranného laku na pytli je odolná vůči UV záření

2. PVC (Dracoplav) vrstva

3. Nylonové tkaní

4. Mřížka

5. Zpevnění perforace

6. Vrstva pro údržbu

7. Zpevnění perforace. (Perforace je na vnitřní straně materiálu, vnější strana je hladká)

ŘETĚZY PRO ZAVĚŠENÍ 

Součástí pytle je sestava řetězů. Jedná se o 4 sekce silného svařovaného, super odolného řetězu, které jsou na vrchu spojeny do šroubovací karabiny a následně je napojeno otočné oko pro zavěšení. Řetězy se tak, díky otočnému nástavci, při tréninku nekroutí.

Odšroubovatelná karabina / článek řetězu umožňuje případné další nastavení jiné délky řetězu.

ZESÍLENÉ DNO PYTLE

Boxovací pytle RING SPORT mají dvojitě vyztužené dno s přídavnými popruhy, které výrazně zvyšují pevnost celé konstrukce pytle.

Dodatečné trojúhelníkové oko na spodní části pytle umožňuje použití spodní kotvy nebo dalšího upevnění spodního konce boxovacího pytle, což zabraňuje nadměrnému houpání pytle a zajišťuje efektivnější a pohodlnější trénink.

To je zvláště důležité, když je boxovací pytel připevněný blízko zdi nebo jiných předmětů, které ho mohou vystavit nárazům a oděrkám, což může ovlivnit životnost produktu.

Naše nabídka zahrnuje spodní kotvy zvané "Hakari". Montáž je snadná, kotva se dodává prázdná (naplníte nejlépe pískem) se speciální expandérovou gumou, u které si nastavíte potřebnou délku. HAKARI kotvu najdete KLIKNUTÍM ZDE

Pro spodní upevnění doporučujeme použít speciálně navrženou roztahovací gumu - expander. Nedoporučujeme pevné upevnění, např. pomocí řetízku, u kterého hrozí poškození dna pytle.

POTISK:

Vyrobeno technikou sítotisku, dokonale splyne se strukturou materiálu (neodstává), díky čemuž je zabráněno nežádoucím nerovnostem v tréninkové ploše.

Důležité: dodávka zboží obsahuje 1x prázdný pytel a 4x 15-ti kilogramový sáček s gumovým granulátem. Pro správné naplnění je potřeba pytel plnit postupně, vždy vysypeme obsah jednoho sáčku s náplní do vaku a několikrát pytlem zatřepeme, aby se náplň správně rozprostřela, poté vsypeme další sáček s granulátem.


Parametry:

  • Materiál: 8-mi vrstvý patentovaný plavil, výplň gumový granulát, nylon, ocel
  • Řetězy s nosností 640 kg
  • Rozměry: 
  • Průměr pytle cca 30 cm
  • Délka pytle bez řetězů 130 cm
  • Délka řetězů: cca. 40 cm
  • Hmotnost: cca 60 kg
  • Kruh na řetězy není součástí balení, v případě zájmu je nutné objednat zvlášť
  • Záruka: 36 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Boxovací pytle
Hmotnost: 60 kg
Váha: 60kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: