Boxovací pytel Phantom Athletics Hydro Bag 55 kg

Kód: PHBBAG00610-46
1 hodnocení
2 940 Kč
Odešleme dnes při objednání do 12.hod.(v prac.den)
Možnosti doručení

Vodní boxovací pytel (hydro bag / aqua bag) je ideální pro tvrdé závodní tréninky a stejně tak i pro příležitostné volnočasové, amatérské tréninky. Hydro bag Phantom Athletics se vyrábí v různých průměrech: Ø 38 cm, Ø 46 cm a Ø 55 cm, kde se následně liší i konečná váha po naplnění aqua bagu vodou a to je cca 35 kg, 55 kg nebo 85 kg. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Boxovací pytel / hruška Phantom Athletics Hydro Bag 55 kg

Boxovací pytel Hydro Bag / Aqua Bag od firmy Phantom Athletics je vyroben z tlustostěnného gumového materiálu. Jedná se vlastně o Aqua bag ve tvaru gumové hrušky, která se pomocí dodávaného příslušenství naplní vodou na požadovanou hmotnost a průměr. Naplněný boxovací hydro bag dokonale tlumí vaše údery, při tréninku je velmi stabilní a svými vlastnostmi se více podobá vlastnostím lidského těla. Díky použití gumy a vody pytel nepodléhá opotřebení a zachová si tak svůj tvar a vlastnosti po dlouhá léta. 

Pro soutěžní i hobby trénink
Vodní boxovací pytel (hydro bag / aqua bag) je ideální pro tvrdé závodní tréninky a stejně tak i pro příležitostné volnočasové, amatérské tréninky. Boxovací pytel ve tvaru hrušky naplněný vodou poskytuje jedinečný pocit a realisticky simuluje údery a kopy používané při vlastním zápase. V hydro bagu najdete ten správný boxovací pytel pro každý sport a každé použití, ať už pro MMA, box nebo trénink Muay Thai.

Hydro bag Phantom Athletics se vyrábí v různých průměrech: Ø 38 cm, Ø 46 cm a Ø 55 cm, kde se následně liší i konečná váha po naplnění aqua bagu vodou a to je cca 35 kg, 55 kg nebo 85 kg. 

Velikost Ø 38 cm: výška 50 cm (bez karabiny, bez lana)
Velikost Ø 46 cm: Výška 58 cm (bez karabiny, bez lana)
Velikost Ø 55 cm: výška 71 cm (bez karabiny, bez lana)
Výška karabiny: 10 cm
Délka lana: 2,0m

Materiál: 100% PU
Obsah dodávky: boxovací pytel, ventil se šroubem, karabina, lano, pomůcka pro plnění, návod

Údržba: po tréninku omyjte vlhkým hadrem

JEDNODUCHÉ PLNĚNÍ

Plnění boxovacího pytle je velmi snadné: pomocí šroubováku sejměte ventil (černý a průhledný kus). Následně můžete boxovací pytel naplnit pomocí přiložené plnicího adaptéru a zdroje vody. po naplnění uzavřete ventil průhledným a černým dílem ventilu, připevněte boxovací pytel pomocí karabiny a lana a jste připraveni na trénink. Pokud máte možnost pytel nejdříve zavěsit a následně až plnit vodou, je takový postup snadnější.

Doplňkové parametry

Kategorie: Boxovací pytle
Hmotnost: 3.5 kg
Váha: 55kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: