OPRO CUSTOM FIT SLOVENSKO CHRÁNIČ ZUBŮ SENIOR

Kód: 969/16O60
Neohodnoceno
Značka: OPRO
1 125 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Třívrstvý chránič zubů od společnosti Opro v designu Slovensko, s odolnou vnější vrstvou pro větší ochranu proti nárazu, s pružnou vnitřní vrstvou pro pohodlí a přizpůsobení a s „Air Spacers“ pro maximální účinek chrániče s nejlepší ochranou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"OPRO Mouthguard Instant Custom Fit Slovakia Europe Senior"


OPRO Instant Custom Fit je zcela nový chránič zubů.

Intant Custom Fit je evolucí OPRO PowerFit, který byl v současnosti lídrem na trhu.
Instant Custom-Fit nabízí tvar a pohodlí na úrovni zubaře. Díky třívrstvé konstrukci, patentované technologii ploutví a naší patentované kompresní kleci s technologií Hyperflex, která vám poskytne nejvyšší úroveň ochrany před poškozením v chrániči zubů. OPRO Intant Custom Fit nosí profesionální sportovci po celém světě.

Inovace Instant Custom Fit je jedinečný typ úpravy, který zajišťuje, že se tvar a pohodlí chrániče tak blíží vlastnímu chrániči, tedy chrániči, který vám zubař nasadí přímo, že stěží poznáte rozdíl. Dvě dodané spony jsou při montáži umístěny kolem chrániče zubů. Po zahřátí ve vodní lázni kousněte zuby horní čelisti do chrániče zubů a zakousněte se do bílých rovnátek. Díky tomu nedochází k poškození chrániče zubů níže, který by vás mohl později obtěžovat. Kromě toho se vroubkování bílých rovnátek uzavírá kolem zubů černých rovnátek, kde je váš chránič zubů. Tyto zoubky zase velmi těsně přiléhají k chrániči zubů a jsou kolem chrániče utaženy vaším kousacím pohybem. Výsledkem je, že PowerFit těsně přiléhá k vašim zubům a padne jako ulitý.

Naše patentovaná duální kompresní klec využívá technologii Hyperflex, která využívá sílu čelisti k vytvoření dokonalého modelu úst. Tento jednoduchý a rychlý proces přizpůsobení vytváří vlastní chránič zubů s bezkonkurenční retencí, který pohodlně sedí na zubech a nabízí stejnou přesnost jako dentální termoformovací stroj.
Třívrstvý chránič zubů od Opro s odolnou vnější vrstvou pro větší ochranu proti nárazu, s pružnou vnitřní vrstvou pro pohodlí a přizpůsobení a s "Air Spacers" pro maximální účinek tlumení s nejlepší ochranou.

Zde vstupuje do hry patentovaná unikátní technologie lamel od Opro. U Opro není uvnitř skořepiny chrániče žádný gel, ale vyvýšené lamely (ploutve). Tyto ploutve jsou poté roztaženy mezi zuby, když je upravíte v horké vodě a obalíte je kolem dásně pro maximální ochranu. Tím se zabrání tomu, aby přebytečný gel, který u standardních chráničů úst obvykle uniká stranou, narušoval padnutí a pohodlí.

Inovativní strečové zóny (tři malé prohlubně rozmístěné přes okraj chrániče zubů) také zajišťují, že se skořepina může rozšířit pomocí širokého nástavce a stáhnout se pomocí úzkého nástavce. Perfektní chránič zubů tak pasuje pro každého.

Kromě ochrany zubů nabízí chránič zubů Opro také ideální ochranu proti poranění čelisti a obličeje a také otřesům mozku.

Nastavení: Dodržujte prosím přesně dodané pokyny pro nastavení, abyste zaručili nejlepší usazení chrániče zubů.
Dodávané pokyny jsou v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a španělštině. Na zadní straně balení je také vytištěný QR kód s odkazem na montážní video.

Samozřejmostí je skvělá krabička s bezpečným uzávěrem
Zde v seniorské verzi pro starší 10 let, nevhodné pro rovnátka
Bezlatexové

 

Návod pro tvarování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: