SADA REFLEXNÍ MÍČKY 3KS

Kód: 15652
Neohodnoceno
Značka: FITandFIGHT
299 Kč
Není skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Sada pro trénink reflexu obsahuje nastavitelnou čelenku na hlavu, 1 míček z polyuretanové pěny o váze cca 20 g, 1 míček z gumy (váha cca 90 g) a jeden neonový tenisový míč (váha cca 60 g) pro připnutí na čelenku s gumou. Součástí je obal pro snadné přenášení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SADA 3 ks REFLEXNÍCH MÍČKŮ S ČELENKOU je skvělým pomocníkem pro trénink reakce při bojových sportech, jako jsou box, MMA, karate a další. Sada obsahuje nastavitelnou čelenku s nastavitelnou gumou, dva reflexní míčky s možností připnutí k čelence a jeden tenisový míč pro trénink dalších cvičení.

Pro cvičení reflexu se užívá zvláště při tréninku boxu, kdy míč připnutý k čelence na hlavě velmi pomáhá při tréninku hbitosti, přesnosti a rychlosti úderu, stejně tak je vhodný pro nácvik koordinace ruka - oko.

2 reflexní míčky pro připnutí na čelenku, jsou vyrobeny z různých materiálů, aby dobře pokryly všechny tréninkové potřeby. Černý míč je z měkkého molitanu, červený míč je z tvrdšího molitanu a je těžší. 3-tím míčem je tenisový balonek, který ještě rozšiřuje škálu možností tréninku.

Čelenka pro připnutí na hlavu je samozřejmě nastavitelná, stejně tak i délka gumy. Díky této možnosti upravit tréninkovou sadu v těchto parametrech, dostáváte možnost kvalitnějšího tréninku pro každého zvlášť, s ohledem na zkušenosti sportovce a aktuální potřeby.

SPECIFIKACE:

  • nastavitelná čelenka s očkem pro přivázání míčku
  • 1 černý pěnový míč, váha cca 20 g, průměr cca 6,3 cm, měkčí
  • 1 červený gumový míč, váha cca 90 g, průměr cca 6,3 cm, větší tvrdost
  • 1 neonový tenisový míč, váha cca 60 g, průměr cca 6,3 cm 
  • možnost nastavení délky gumičky u míčků
  • délka gumy v klidu: cca 90 cm
  • průměr reflex.míčků: cca 6,3 cm
  • obal / sáček pro přenášení tréninkové sady

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: