SMAI batoh a taška na karate 2 v 1

Kód: 44190
1 hodnocení
Značka: SMAI
2 390 Kč
Není skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Batoh a taška v jednom SMAI Performance Backpack je skvělý na cesty, na turnaje či soustředění a nebo ho použijte jako batoh, či tašku pro denní použití. Po jeho rozšíření se všechno vaše vybavení vejde do jednoho zavazadla. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální batoh a taška v jednom na karate vybavení s možností zvětšení pro kompletní závodnickou výbavu.

Batoh a taška v jednom SMAI Performance Backpack je skvělý na cesty na turnaje, či soustředění a nebo ho použijte jako batoh, či tašku pro denní použití. Po jeho rozšíření se všechno vaše vybavení vejde do jedné tašky. 

V základu je batoh tvořen velkou hlavní kapsou o rozměrech cca 55cm (délka) x 41cm (šířka) x 22-25cm (hloubka). Pod touto kapsou, resp.mezi touto kapsou a zády, je další plochá kapsa. Vnitřní strana této kapsy je tvořeno měkkým umělým mikroplišem, kam lze vložit například kimono, pro zachování jeho absolutní čistoty a nebo případně pro uložení notebooku apod.

Pokud batoh postavíte, je na jeho vrchu menší kapsa o rozměrech cca 22cm x 15cm a hloubce cca 9cm s všitou elastickou síťkou, vhodná např.pro mobil, doklady, či jiné drobnosti. Zipy u této kapsy jsou všity jako "ztracené", čímž je zabráněno vniknutí vody do kapsy při případném dešti.

Na jedné straně batohu/tašky je izolovaná a vodotěsná kapsa navržená tak, aby udržovala nápoje nebo jídlo v čistém a termoizolovaném prostředí a to díky použití speciálního termomateriálu uvnitř této kapsy. Do kapsy se vejdou i dvě lahve 1,5l. 

Na straně druhé je stejně velká kapsa, ale bez termoizolace. Umístíte zde tedy opět větší předměty, např. přezůvky. Navíc má tato kapsa ještě uvnitř všité dvě menší kapsičky z elastické síťoviny pro menší předměty, mobil, brýle atd.

Rozepnutím zipu v dolní části rozšíříme zavazadlo z jednoho kusu na dva samostatné díly. Tento rozšiřující spodní díl má vrchní stranu kompletně tvořenou velmi pevnou gumovou "síťovinou", což je důležité pro uložené chrániče (většinou zapáchající, to všichni známe :-) )nebo jiné vybavení, které tak může vysychat během přepravy nebo skladování. Dvě ventilační části má rovněž všité horní (hlavní) část batohu.

Celou tašku lze v rozloženém stavu propojit v jeden velký nedělený prostor a to rozepnutím zipu uvnitř v oblasti dna samotného batohu, tedy zhruba v oblasti, kde se batoh prodlužuje na velkou tašku.

Zavazadlo má lehce připnutelný popruh pro nošení přes rameno jako taška a nebo lze jednoduše pomocí vytažení skrytých popruhů přestavět z tašky na batoh a samozřejmě i opačně.

Pro uzavírání jednotlivých kapes jsou použity velmi kvalitní zipy na jejichž koncích jsou připnuta ergonomická táhla pro lepší úchop.

Velikost - rozměry: složený batoh, případně taška, jak lze také používat pro nošení přes rameno (díky extra odepínatelnému řemenu) měří na délku 55cm, po roztažení se prodlouží na 85cm (délka) x 41cm (šířka) x 23cm (hloubka). Rozměry jsou přibližné.

Váha: cca 1,5kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: