Dětský boxovací SET RING SPORT, pytel 80 x 30 cm 10kg, rukavice, držák, červený

Kód: 42465/6OZ 42465/8OZ 42465/10O 42465/12O Zvolte variantu
Novinka
8 hodnocení
Značka: Ring Sport
1 450 Kč
Odešleme dnes při objednání do 12.hod.(v prac.den) Odešleme dnes při objednání do 12.hod.(v prac.den) Odešleme dnes při objednání do 12.hod.(v prac.den) Odešleme dnes při objednání do 12.hod.(v prac.den) Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Boxovací SET pro děti obsahuje pytel RING SPORT o rozměrech 80 cm x 30 cm a váze 10 kg boxerské rukavice 6, 8 nebo 10 OZ a držák s montážní sadou pro zavěšení pytle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento dětský boxovací SET obsahuje pytel RING SPORT o rozměrech 80 cm x 30 cm a váze 10 kg boxerské rukavice 6, 8 nebo10 OZ a držák s montážní sadou pro zavěšení pytle.

Dětský boxovací pytel RING SPORT SUPER o rozměrech 80 cm x 30 cm a váze 10 kg je svou kvalitou vhodný pro děti. Pytel je vyroben z velmi trvanlivého materiálu PLAWIL. Celková délka pytle s pásky pro zavěšení je 115 cm.

Černý zpevňující pás po celém obvodu boxovacího pytle je určený ke zpevnění úchytů držících 4 pásy pro zavěšení pytle. Tato část pytle je mimořádně namáhaná a proto je nutné její extra zpevnění, aby boxovací pytel vydržel intenzívní kopy a údery.

Šněrovací uzávěr boxovacího pytle na horní části pytle zabezpečuje dokonalou odolnost proti roztrhnutí, či jinému poškození.

Ocelová nýtovaná očka: šňůry na pytli procházejí ocelovými okrouhlými nýty s hladkým tvarem, který chrání toto šněrování před jeho přetrhnutím.

Těsnost pytle: pod vázáním se nachází ještě jedna vrstva materiálu, která zabezpečuje dokonalou těsnost celého výrobku.

Boxovací pytle společnosti Ring Sport jsou plněny RUČNĚ jejich vlastní metodou, která se skládá z několika vrstev bavlněných textilií a mikro gumy, což umožňuje maximální utlačení tohoto plnícího materiálu. Tím je zabezpečena požadovaná váha pytle a také jejich tvrdost, což je u pytlů vyráběných strojově velmi těžko dosažitelné. I díky tomu jsou tyto boxovací pytle dlouhodobě považované za nejlépe technologicky zpracované.

Ring Sport vynaložil nespočetné množství času stráveného při výrobě, vývoji a testování svých produktů pro různé druhy bojových sportů, čímž je dosaženo velmi vysoké kvality spojené s ohromnou odolností, trvanlivostí, tolik potřebnou pro tyto výrobky ve spojení s bezpečností sportovců. Výroba kvalitních, bezpečných a esteticky provedených výrobků je dlouhodobě hlavním posláním společnosti Ring Sport.

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT: PRUŽINA NA ZAVĚŠENÍ BOXOVACÍHO PYTLE - KLIKNI ZDE

Parametry:

 • Délka pytle: 80 cm
 • Průměr pytle: 30 cm
 • Váha pytle: 10 kg (může se mírně lišit)
 • Celková délka i s pásy: 115 cm
 • Materiál: velmi kvalitní patentovaný materiál PLAWIL
 • Otočné závěsné oko zamezujicí zakroucení řetězů
 • Trojúhelníková montážní oka chrání popruhy proti poškození
 • Šněrovací horní otvor
 • Dvojité zpevněné dno s dodatečnými popruhy pro zvýšení pevnosti
 • Boxerské rukavice o veliksoti 6, 8 nebo 10 OZ
 • Držák na strop doporučený pro pytle do váhy 40 kg, včetně montážní sady hmoždinek a vrutů.
 • Záruka 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: PYTLE A HRUŠKY
Váha: 10kg
Nevyplňujte toto pole:
MS Avatar autora 19.5.2022 11:32
Ochotni, vše super. Doporucuji
Odpovědět