WKF APPROVED

WKF APPROVED - přehled kimon a chráničů na karate s označením WKF approved

Od roku 2015 nemusí mít karate chrániče označení s datumem 2012-2015. KLIKNUTÍM ZDE zobrazíte oficiální dopis od WKF národním federacím.

Jsou možné obě varianty, tedy WKF APPROVED a WKF APPROVED 2012-2015. Z důvodu mnoha špatných informací u českých a slovenských prodejců vybavení pro karate o schválených produktech WKF (World karate federation) a o neschválených produktech, uvádíme zde rovné informace o těchto výrobcích, které nabízíme v našem eshopu, případně i o dalších.

Schválené značky karate kimon WKF: KLIKNI ZDE POZOR!!! né všechny modely kimon na karate od zde uvedených výrobců jsou automaticky schválené. 

Schválené značky karate chráničů WKF: KLIKNI ZDE POZOR!!! značky KAZE, KAMIKAZE, KAITEN nejsou schválené WKF!!!, avšak je možné s nimi startovat na soutěžích pořádaných v rámci závodů ČSKe (Českého svazu karate). Přesto někteří prodejci uvádějí informace odlišné. Vzhledem k přibývajícímu množství turnajů s požadavky na WKF schválené vybavení karatistů, doporučujeme se dobře seznámit s informacemi od WKF ZDE.

 

 

Nejprodávanější

290
699012906990
Značky
 

Stránka 1 z 3 - 52 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 52 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.