Výměna, vrácení zboží,reklamace

Výměna, vrácení zboží, reklamace,

Pokud jste u nás zakoupili zboží, které vám nevyhovuje a přejete si ho vyměnit, případně pokud chcete odstoupit od kupní smlouvy a zboží vrátit nebo reklamovat, informujte nás prosím o tomto dopředu před jeho odesláním zpět na náš email: info@4karate.net . Napište nám, zda chcete zboží vyměnit a za jaké nebo zda chcete od smlouvy odstoupit a vrátit peníze. V případě vrácení peněz je potřeba uvést také bankovní spojení, na které chcete zaslat peníze.

V případě reklamace vyplňte reklamační protokol - KE STAŽENÍ ZDE: Formulář pro uplatnění reklamace v zákonné lhůtě 4karate.cz

Následně zboží zašlete na adresu:

ATTRACTIVE COMMERCE s.r.o.

tř. Dr. Beneše 252

POŠTA UNHOŠŤ, 27351

Zboží nezasílejte dopisem ani doporučeným dopisem. Zasílejte jej pouze balíkem Českou poštou ne jinými dopravními společnostmi.

Tato adresa slouží pouze jako zasílací, není kontaktní adresou a není zde kamenná prodejna.

Zboží nikdy nezasílejte jako dobírku, taková zásilka nebude převzata. Do zásilky přiložte kopii dokladu, kterou jste od nás obdrželi při koupi a v případě, že odstupujete od smlouvy a přejete si vrátit peníze, pak nám zašlete i toto písemné Odstoupení od smlouvy včetně čísla bankovního spojení, kam vám máme zaslat zpět peníze. Informace a formulář pro ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY naleznete  KLIKNUTÍM ZDE.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.