Plyometrický box 3v1 Ring Sport Premium 70 x 60 x 50 cm

Kód: RS-1
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Ring Sport
4 490 Kč
Odešleme dnes při objednání do 12.hod.(v prac.den)
Možnosti doručení

Plyometrický box 3v1 Ring Sport Premium 70 x 60 x 50 cm je všestranný doplněk, který zlepšuje kondici, sílu, dynamiku a vytrvalost! Jednoduchý, ale účinný nápad na zlepšení kondice a koordinace a také na posílení posturálních svalů. Maximální zatížení: 150kg. Rozměry: 70 x 60 x 50 cm. Váha boxu: 16 kg. Materiál boxu je odolný proti potu a vlhkosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plyometrický box 3v1 Ring Sport Premium 70 x 60 x 50 cm

Všestranný doplněk, který zlepšuje kondici, sílu, dynamiku a vytrvalost! Jednoduchý, ale účinný nápad na zlepšení kondice a koordinace a také na posílení posturálních svalů.

Plyobox se používá pro cvičení, při kterých svaly generují maximální sílu v krátkém čase a jejich cílem je zvýšení síly (rychlost-síla). Tento trénink se zaměřuje na to, abyste se velmi rychle naučili přejít od protažení ke kontrakci. Převrácením boxů získáte tři různé výšky, a zároveň jinou tréninkovou plochu.

Plyobox značky Ring Sport je vyroben z velmi odolných materiálů, díky čemuž je jeho konstrukce pevná a velmi odolná. Box vyniká svým přínosem - díky své váze vydrží i ten nejintenzivnější trénink a přitom se dá snadno otáčet a přemisťovat samostatně. Plyo box se nestlačuje a je velmi odolný. Polstrování boxu je navíc velmi měkké, což umožňuje chránit cvičence před případným zraněním.

Maximální zatížení: 150kg

Rozměry: 70 x 60 x 50 cm

Váha boxu: 16 kg

Materiál boxu je odolný proti potu a vlhkosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: