Česká pošta - Balík na poštu

Základní informace:

  • Zásilka je zpravidla doručována následující pracovní den po dni odeslání. Při vytváření objednávky v našem eshopu si vyberete pobočku pošty, na kterou má být balík doručen. Nemusíte tedy být na určitém místě v daný čas, protože balík si můžete na poště vyzvednout tehdy, kdy to vám vyhovuje.
  • O možnosti vyzvednutí balíku se dozvíte předem pomocí sms nebo emailem již v den podání zásilky.  
  • Pokud vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík je uložen na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.

Nevyhovuje vám navrhovaný čas a způsob doručení? 

  • Prostřednictvím interaktivního formuláře na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den podání jednorázově změnit pobočku pošty, na kterou chcete balík doručit. Můžete si tak přizpůsobit si místo doručení balíku.

I tento Balík Na poštu může být doručený až k Vám domů!

  •  Pokud si z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete Balík Na poštu vyzvednout, můžete zažádat o jeho doručení až domů.

Sledování cesty vaší zásilky

  • Pro sledování balíku můžete využít službu Sledování zásilek Track&Trace na internetových stránkách České pošty prostřednictvím vašeho počítače, tabletu i telefonu s internetovým připojením. Zásilka je neustále monitorována od jeho podání až do vašeho převzetí. 

Ceny dopravy 

Ceny dopravy se liší dle typu platby. V případě platby při převzetí zboží = na dobírku, je k ceně dopravy připočítáván poplatek za dobírku.

 

Způsob platby CENA 
Platba předem 140,-Kč
Platba na dobírku při převzetí zboží  170,-Kč 

 

ZPĚT KE ZPŮSOBŮM DOPRAVY

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení