Česká pošta - Balík do ruky

Základní informace:

Zásilka je zpravidla doručována následující pracovní den po dni odeslání. Předem se o tom dozvíte pomocí sms nebo emailem již v den podání zásilky. Ve všední dny probíhá doručení mezi 8:00-16:00 hodinou, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00 hodin, v Praze od 14:00-20:00 hodin.

Před doručením balíku obdržíte od doručovatele SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení. 

Pokud vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík je uložen na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.

Nevyhovuje vám navrhovaný čas a způsob doručení? 

Prostřednictvím interaktivního formuláře na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den podání jednorázově změnit dispozice nakládání s balíkem dle vašich časových možností a požadavků a přizpůsobit si místo a termín doručení balíku.

Chcete balík doručit odpoledne?

Pokud jste obdrželi SMS nebo e-mail o odeslání balíku, můžete nejpozději do půlnoci v den, kdy jste avízo obdrželi, požádat o Změnu termínu nebo způsobu doručení.

Nejdříve si ověřte, zda ve vaší lokalitě službu Odpolední doručování nabízeno. Pokud ano, požádejte o odpolední doručování prostřednictvím internetového formuláře České pošty.

Doručovatel vás před doručováním bude telefonicky kontaktovat pro upřesnění času příjezdu.

Sledování cesty vaší zásilky

Pro sledování balíku můžete využít službu Sledování zásilek Track&Trace na internetových stránkách České pošty prostřednictvím vašeho počítače, tabletu i telefonu s internetovým připojením. Zásilka je neustále monitorována od jeho podání až do vašeho převzetí.

Ceny dopravy 

Ceny dopravy se liší dle typu platby. V případě platby při převzetí zboží = na dobírku, je k ceně dopravy připočítáván poplatek za dobírku.

 

Způsob platby CENA 
Platba předem 140,-Kč
Platba na dobírku při převzetí zboží  170,-Kč 

 

ZPĚT KE ZPŮSOBŮM DOPRAVY

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení